Poplatky

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením si je vědom nelehké finanční situace firem, které se zabývají zaměstnáváním osob se zdravotním postižením, poplatky které jsou spojeny s registrací, auditem a správou značky je vždy jasným a prokazatelným nákladem, který pokrývá náklady spojené auditem v jednotlivých firmách a příslušným vystavením licence a její nutnou správou.

Propůjčení užívacího práva

Propůjčení práva užívat Značku je po dobu čtyř let.

Proces získání licence

Jak to celé probíhá aneb postup jak získat možnost užívat ochrannou značku Práce postižených.

Směrnice

Směrnice je podkladem pro ověření (hodnocení) systému managementu kvality organizací, které zaměstnávání zdravotně postižené osoby s cílem posoudit,  zda poskytnuté služby a vyráběné výrobky zdravotně postiženými lze označovat ochrannou značkou „Práce postižených“.

Statut

Ochranná známka „PRÁCE POSTIŽENÝCH“ podporuje udržitelnost vhodných pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením. Podporuje, zviditelňuje a propaguje práci a produkty osob se zdravotním postižením a stejně tak i jejich zaměstnavatele.

Jak získat licenci k užívání ochranné známky

Chcete své produkty označovat ochrannou známkou Práce postižených a využívat výhody unikátního projektu? Stačí splnit několik kroků a připojíte se k desítkám prověřených sociálních firem.

nfozp logo

Ochrannou známku Práce postižených vlastní Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Kontaktujte nás

Sokolovská 103
Praha 8
186 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více kontaktů

Nová firma v katalogu