Poplatky

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením si je vědom nelehké finanční situace firem, které se zabývají zaměstnáváním osob se zdravotním postižením, poplatky které jsou spojeny s registrací, auditem a správou značky je vždy jasným a prokazatelným nákladem, který pokrývá náklady spojené auditem v jednotlivých firmách a příslušným vystavením licence a její nutnou správou.

Nadační fond je schopen jednat s každým zájemcem o možnosti získat část poplatků jako grant nebo dar. Vždy jde o posouzení jednotlivé firmy. Na dar z NFOZP nevzniká nikomu automatický nárok, vždy je zapotřebí individuálního jednání.

Kde se dozvím více?
Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , jsme připraveni odpovědět na veškeré dotazy.

Podrobné informace jsou uvedeny ve statutu ochranné známky.

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením nabízí možnost financování ochranné známky prostřednictvím grantového programu PATRONSTVÍ.
Patron (společnost z otevřeného trhu práce) hradí vždy poplatek za základní posouzení (za 1 posuzovací den) a poplatek za správu značky.

Kontaktujte nás

nfozp logo

Ochrannou známku Práce postižených vlastní Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Kontaktujte nás

Sokolovská 103
Praha 8
186 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více kontaktů

Nová firma v katalogu