abcdefghijklmnopqrstuvwxyz#

Katalog firem

Prověřené společnosti, které zaměstnávají zdravotně postižené osoby, poskytují jim potřebnou podporu i pracovní podmínky a mají licenci k užívání ochranné známky Práce postižených. U každé firmy v katalogu si můžete ověřit platnost a typ ochranné známky.

Nákupem výrobků nebo služeb od těchto firem podpoříte práci zdravotně postižených osob a můžete čerpat náhradní plnění.

2P SERVIS, s. r. o. 2P SERVIS, s. r. o.

Našim hlavním výrobním programem jsou kvalitní profesní oděvy a textil především pro zdravotnictví, pečovatelské a záchranné služby a potravinářství.

A MANO s.r.o. A MANO s.r.o.

Ruční výroba keramiky, balící a kompletační práce,tamponový potisk reklamních předmětů

AB plus CZ s.r.o. AB plus CZ s.r.o.

Dodavatel kancelářských potřeb a spotřebního materiálu přímo do kanceláří.

ANTEX Ansorge Jiří ANTEX Ansorge Jiří

Firma ANTEX se již přes deset let zabývá výrobou speciálního termoprádla a oděvů, ohnivzdorných oděvů, úpletů a výrobků z nich, ponožek do speciálních zátěžových podmínek. Ve svém sortimentu nabízí také bavlněné oblečení pro sport i domácí využití.

CZECH OFFICE s. r. o. CZECH OFFICE s. r. o.

Do výrobního programu patří velkosériová produkce pořadačů, odkládacích map, desek, kapes a složek mnoha druhů barev a provedení, rychlovazače, papírových špalíčků, rozlišovačů a obálek.

DŘEVOVÝROBA Otradov s. r. o. DŘEVOVÝROBA Otradov s. r. o.

Provozovna DŘEVOVÝROBA Otradov s.r.o., ve spolupráci s Úřadem práce Chrudim, vytvořila chráněnou dílnu pro pracovníky se ZPS. Význam to má o to větší, že zde v tomto regionu není lehké sehnat práci ani pro osoby bez jakýchkoliv hendikepů.

Ergotep, výrobní družstvo Ergotep, výrobní družstvo

Naše filozofie - čím kvalitnější byznys, tím větší je možnost sociálního působení firmy. Hlavním cílem není zisk, ale integrace zdravotně znevýhodněných do společnosti.

Etincelle, o. s. Etincelle, o. s.

Tým Etincelle, o. s. složený z šesti lidí s postižením a jedné pracovní asistentky uklízí v současnosti oblast Kladno – Kročehlavy – jde především o sběr drobného odpadu jako jsou plastové lahve, další náš tým pracuje pro radnici Prahy 9.

Handicap centrum Srdce, o.p.s. Handicap centrum Srdce, o.p.s.

Sociální služby, denní stacionář, týdenní stacionář, sociálně terapeutická dílna, podpora samostatného bydlení, textilní výroba, strojní vyšívání, výroba svíček, výroba mýdel, výroba koupelových solí, montážní práce v automobilovém průmyslu, kartonáž.

CHRPA sociální firma Slezské diakonie o.p.s. CHRPA sociální firma Slezské diakonie o.p.s.

Společnost vyrábí bytové doplňky, dárkové a reklamní předměty, pěstuje a prodává rostliny.

JOKER o. s. JOKER o. s.

Zaměstnání osob se zdravotním postižením na pracovní smlouvu, sociální služba Sociálně terapeutické dílny, Vzdělávání osob se zdravotním postižením ve vzdělávacích projektech, volnočasové aktivity pro osoby se zdravotním postižením.

Karko s. r. o.

Hlavním těžiště firmy tvoří signmaking a reklamní grafika včetně nejnáročnější techniky. V současné době převažuje zpracování, příprava grafik, digitální a ofsetový tisk, řezaná reklama, výroba bannerů, log, paravanů, roletek, světelných poutačů.

Maturus o. p. s. Maturus o. p. s.

Patronem ochranné známky Práce postižených u společnosti MATURUS o. p. s. je Hlavní město PRAHA. Hodnocení u společnosti Maturus o. p. s. bylo hrazeno z příspěvku Hlavního města PRAHA.

o. s. Náruč, sociální firma Modrý domeček o. s. Náruč, sociální firma Modrý domeček

Provozuje chráněnou kavárnu, žehlírnu, kopírovací služby, výtvarný ateliér a víceúčelovou galerii.

nfozp logo

Ochrannou známku Práce postižených vlastní Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Kontaktujte nás

Sokolovská 103
Praha 6
180 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více kontaktů

Nová firma v katalogu