Podpora značky v Praze

Rada hlavního města Prahy rozhodla o podpoře projektu ochranné značky „Práce postižených“.

O zafinacování licence na ochrannou značku „Práce postižených“, která je od května 2010 součástí Národní politiky kvality, se může, na základě rozhodnutí Rady, přihlásit každý zaměstnavatel z hl. m. Praha, který zaměstnává zdravotně postižené občany a splňuje podmínky dané statutem ochranné známky práce postižených.

 

Praha se tak stala prvním městem v České republiky, které se rozhodlo podpořit prověřené a kvalitní zaměstnavatele zdravotně postižených občanů!

Zaměstnavatelé se sídlem či provozovnou na území hl. města Praha tak mohou získat finanční prostředky na úhradu:

  • Poplatku za posouzení ve výši 15.000,- Kč bez DPH. Jedná se o jednorázový poplatek za ověření shody kvality systému řízení s požadavky Směrnice prováděné u uchazeče. Poplatek hradí žadatel na základě smlouvy se SOK a na účet SOK a to bez ohledu na výsledek posouzení.
  • Poplatku za správu Známky ve výši 10.000,- Kč bez DPH. Tento poplatek se neúčtuje, pokud právo užívat Známku nebylo Řídícím výborem přiznáno. Pokud dojde k odnětí práva užívat Známku, poplatek se nevrací. Poplatek je hrazen na účet SOK.

Díky této jedinečné příležitosti může zaměstnavatel OZP za minimální náklady získat oprávnění pro používání ochranné značky a připojit se tak k dalším zaměstnavatelům, kteří již licenci získali.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat na Sdružení pro oceňování kvality.

nfozp logo

Ochrannou známku Práce postižených vlastní Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Kontaktujte nás

Sokolovská 103
Praha 8
186 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více kontaktů

Nová firma v katalogu