Sdružení pro oceňování kvality

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) není odborníkem v hodnocení systému managementu kvality. Z těchto důvodů NFOZP zajistil kompetentního partnera pro projekt udělování licence k užívání ochranné známky „PRÁCE POSTIŽENÝCH“.

Cílem spolupráce je hodnocení systému managementu kvality organizací, které zaměstnávají zdravotně postižené osoby a propůjčování ochranné známky „PRÁCE POSTIŽENÝCH“.

Více o Sdružení pro oceňování kvality

Sdružení pro oceňování kvality (dále též SOK) je nevládní a nezisková organizace. SOK byl založen v roce 1993 jako zájmové sdružení právnických osob ve smyslu znění občanského zákoníku. Společným cílem všech členů SOK je podpora podnikání, rozvoj řemesel, obchodu a služeb a ochrana spotřebitele.

Členy SOK jsou rozhodující podnikatelské svazy a sdružení působící v České republice; Svaz průmyslu a dopravy ČR, Svaz obchodu a cestovního ruchu, Svaz českých a moravských výrobních družstev. Na aktivitách SOK se podílejí i jeho další členové jako Česká společnost pro jakost, Sdružení českých spotřebitelů a další organizace a firmy, které působí v oblasti jakosti, zkušebnictví, výroby, služeb a vzdělávání na celém území ČR.

Prosazováním myšlenky neustálého zlepšování kvality produktů i veškerých činností organizací v ČR přispívat k vynikajícím podnikatelským výsledkům, spokojenosti všech zainteresovaných subjektů a ke zvýšení konkurenceschopnosti. Informovat veřejnost o produktech s ověřenou kvalitou nabízených na domácím trhu a o organizacích dbajících na dodržování jakosti dlouhodobě.

V ČR není jiná společnost, která by se lépe orientovala v ochranných značkách, ve tvorbě pravidel pro udělování a v této problematice jako celku. Společnost spravuje takřka všechny důležité ochranné značky v ČR. Ze všech těchto důvodů je tedy dobrým partnerem pro ochrannou značku Práce postižených.

nfozp logo

Ochrannou známku Práce postižených vlastní Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Kontaktujte nás

Sokolovská 103
Praha 6
180 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více kontaktů

Nová firma v katalogu