Tiskové zprávy

Změna v pravidlech certifikace

Nově dělíme držitele ochranné známky Práce postižených na dvě skupiny. Zaměstnavatel OZP, který zaměstnává více než 50 % lidí s hendikepem a integrační sociální podnik OZP.

Nabídka zboží s ověřenou kvalitou je zase o něco širší

Rada kvality ČR a Řídící výbor Programu Česká kvalita 12. listopadu oznámili předání dalších 19 ocenění výrobkům a službám v Programu Česká kvalita. Mezi oceněnými ochrannou známkou Práce postižených byl i FIDES Group a. s.

Dalších 20 výrobků a služeb může zákazníkům garantovat nezávisle ověřenou kvalitu

Rada kvality ČR a Řídící výbor Programu Česká kvalita 6. listopadu 2012 oznámili předání dalších 20 ocenění výrobkům a službám v Programu Česká kvalita. Na slavnostním večeru pořádaném pod záštitou ministra průmyslu a obchodu Martina Kuby a 1. místopředsedy Senátu Přemysla Sobotky dnes večer převezmou zástupci oceněných firem oprávnění užívat některou ze značek v Programu Česká kvalita. Pro tyto výrobce a dodavatele služeb jde nepochybně o vynikající reklamu a českým spotřebitelům se rozšiřuje možnost nákupu produktů s nezávisle ověřenou nadstandardní kvalitou.

CHRPA z Krnova je první držitel známky z Moravskoslezského kraje

PRAHA, Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) předal ve čtvrtek 6. září ochrannou známku Práce postižených nově schválené společnosti, kterou CHRPA sociální firma Slezské diakonie o.p.s. z Krnova. Známka byla udělena v kategoriích VYROBENO - ručně malované sklo, porcelán, hedvábí, textil, kov a výrobky z těchto materiálů a SLUŽBY - pěstování a prodej rostlin, údržba zeleně, provozování veřejného WC.

Slavnostní otevření a předání ochranné známky "Práce postižených"

Slavnostní otevření nových prostor Sociálního podniku A MANO spojené s předáním ochranné známky „Práce postižených“

První společnost z Hradce Králové, která se pyšní ochrannou známkou Práce postižených, úspěšně spolupracuje s autoprůmyslem

HRADEC KRÁLOVÉ, 27. dubna 2012; Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením předal dnes ochrannou známku Práce postižených nově schválené společnosti Propagační podnik Hradec Králové s.r.o., která je první licencovanou společností ochrannou známkou v Hradci Králové.

Kampaň „Nebojte se zaměstnávat lidi s lupénkou“

Kampaň „Nebojte se zaměstnávat lidi s lupénkou“
PRAHA, Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) spustil od 1. dubna 2012 ojedinělou kampaň na podporu zaměstnávání osob s diagnózou lupénka neboli psoriáza.

Předání ochranné známky sociální firmě Medicover

Již pátá sociální firma z území hlavního města Prahy se může pyšnit ochrannou známkou Práce postižených.

Startuje kampaň s názvem „No a co?!“

PRAHA, 1. 1. 2012, Dne 1. ledna 2012 odstartovala osvětová kampaň s názvem „No a co?!“ Zadavatelem kampaně je Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP).

Třetí společnost zaměstnávající zdravotně postižené

Třetí společnost zaměstnávající zdravotně postižené ze Středočeského kraje dnes získá ochrannou známku Práce postižených.

Slavnostní večer ochranné známky Práce postižených

PRAHA, Dne 15. listopadu 2011 byli v pražském kongresovém centru „U Hájků“ vyhlášeni vítězové letní kampaně NFOZP s provokativním názvem „JSOU ZDRAVÍ?“. Současně byli oceněni nejlepší zaměstnanci osob se zdravotním postižením z řad společností, které mají licenci k užívání ochranné známky Práce postižených.

Večer s Českou kvalitou nabídl zákazníkům další špičkové výrobky a služby

Praha, 3. listopadu 2011 - Rada kvality ČR a Řídící výbor Programu Česká kvalita dnes oznámili předání dalších ocenění výrobkům a službám v Programu Česká kvalita. Na slavnostním večeru pořádaném pod záštitou ministra průmyslu a obchodu Martina Kocourka a 1. místopředsedy Senátu Přemysla Sobotky získalo oprávnění užívat některou ze značek v Programu Česká kvalita dalších 19 produktů.

Internetový obchod nabídne výrobky a služby prověřených zaměstnavatelů

Internetový obchod nabídne výrobky a služby prověřených zaměstnavatelů zdravotně postižených osob. PRAHA - Hledáte kvalitní firmu, která zaměstnává zdravotně postižené osoby? Hledáte dobré náhradní plnění?

Další společnosti zaměstnávající zdravotně postižené

Další společnosti zaměstnávající zdravotně postižené z podnikající na území hlavního města Praha dnes získaly ochrannou známku Práce postižených.

Startuje kampaň JSOU ZDRAVÍ?

Startuje kampaň JSOU ZDRAVÍ? aneb jakou chorou práci dokáží odvést zdraví lidé.Praha, 28. července 2011. Od 1. srpna 2011 startuje dvouměsíční kampaň Nadačního fondu pro podporu zaměstnání osob se zdravotním postiženým (NFOZP) s názvem JSOU ZDRAVÍ?.

Radní Petr Dolínek předá společnosti Maturus ochrannou známku Práce postižených

Radní hlavního města Prahy pro sociální oblast Petr Dolínek dnes v rezidenci primátora předá ochranou známku Práce postižených pražské obecně prospěšné společnosti Maturus. Zároveň předa i certifikát čtyřem nově schváleným posuzovatelům ochranné známky.

Pavel Soukup - úklidové práce, předána další ochranná známka Práce postižených

 Za účasti paní poslankyně Lenky Kohoutové, zástupců Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením, Sdružení pro oceňování kvality a regionální státní správy a samosprávy dne 21. března 2011 získala v hotelu Merkur v České Lípě ochrannou známku Práce postižených další společnost.

nfozp logo

Ochrannou známku Práce postižených vlastní Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Kontaktujte nás

Sokolovská 103
Praha 8
186 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více kontaktů

Nová firma v katalogu